Novinky
Ohlédnutí za FOR FISHING 2019

Velice vydařený veletrh FOR FISHING 2019 je za námi. Bylo skvělé se potkat a popovídat si s lidmi, kteří se zajímají o tento specifický styl chytání. Věřím, že jednou se...

více
FOR FISHING 2019

RYBÁŘSKÉ KAJAKY KAYAX NA VELETRHU FOR FISHING 2019   Rozhodli jsme zúčastnit letošního rybářského veletrhu v Letňanech FOR FISHING 2019 - největší rybářské události tohoto typu v ČR.   Co na našem stánku najdete?   S...

více

Rybářský kajak TIDE

Úvod KAJAK TIDE

Pro tento rybářský kajak najde využití velice široká škála rybářů, modifikován je však především pro ty, co upřednostňují kayakfishing s echolotem.  Disponuje totiž středovou konzolí, která je speciálně uzpůsobena pro tento druh lovu. Rybářský kajak Tide se hodí především pro ty, co hledají dobře vybavený, pohodlný kajak s výborným poměrem cena/výkon. Kajaky jsou nově vyráběné z HDPE! Ke kajaku je dodáváno pádlo o délce 260cm a držák na prut.

Zobrazené produkty 1 - 2 z celkových 2
AkceRybářský kajak - Kayax Tide CAMO

Rybářský kajak - Kayax Tide CAMO

Pro tento kajak najde využití velice široká škála rybářů, modifikován je však především pro ty, co upřednostňují lov s echolotem.  Disponuje totiž středovou konzolí, která je speciálně uzpůsobena pro tento druh lovu (v konzoli najdete dostatečné místo pro uložení baterie a na víko pohodlně připevníte obrazovku sonaru). Na kýlu lodi se nachází krycí otvor pro umístění samotné sondy. Díky němu se nemusíte obávat, že sondu poničíte nebo urazíte při nárazu o dno. Tide se hodí především pro ty, co hledají dobře vybavený, pohodlný kajak s výborným poměrem cena/výkon.

 

POZOR! Barva na fotografii zcela přesně neodpovídá barvě kajaku. Pro detaily nám prosím napište.

vyprodáno
27 000,- Kč 29 000,- Kč
Rybářský kajak - Kayax Tide červeno-černá

Rybářský kajak - Kayax Tide červeno-černá

Pro tento kajak najde využití velice široká škála rybářů, modifikován je však především pro ty, co upřednostňují kayakfishing s echolotem.  Disponuje totiž středovou konzolí, která je speciálně uzpůsobena pro tento druh lovu (v konzoli najdete dostatečné místo pro uložení baterie a na víko pohodlně připevníte obrazovku sonaru). Na kýlu lodi se nachází krycí otvor pro umístění samotné sondy. Díky němu se nemusíte obávat, že sondu poničíte nebo urazíte při nárazu o dno. Tide se hodí především pro ty, co hledají dobře vybavený, pohodlný kajak s výborným poměrem cena/výkon.

 

vyprodáno
27 000,- Kč 29 000,- Kč
Na stranu: produktů.
Copyright 2017 - 2023 © KAYAX.CZ