Novinky
Ohlédnutí za FOR FISHING 2019

Velice vydařený veletrh FOR FISHING 2019 je za námi. Bylo skvělé se potkat a popovídat si s lidmi, kteří se zajímají o tento specifický styl chytání. Věřím, že jednou se...

více
FOR FISHING 2019

RYBÁŘSKÉ KAJAKY KAYAX NA VELETRHU FOR FISHING 2019   Rozhodli jsme zúčastnit letošního rybářského veletrhu v Letňanech FOR FISHING 2019 - největší rybářské události tohoto typu v ČR.   Co na našem stánku najdete?   S...

více

Rybářský kajak - Kayax Dart zeleno-bílá

Úvod KAJAK DARTRybářský kajak - Kayax Dart zeleno-bílá

Rybářský kajak - Kayax Dart zeleno-bílá

Kajak Dart je nejmenší z rodiny KAYAX.  Když do Dártu usednete, nejdříve ze všeho vás ohromí jeho stabilita, která je zaručena nízko položenou sedačkou.  Další věcí je jeho snadná manévrovatelnost, kterou jistě oceníte v proudných řekách, mezi lekníny nebo v rákosí. Samozřejmostí u kajaku jsou úložné prostory na přídi, zádi a za sedadlem kajaku. Kajak je také vybaven polohovatelným sedadlem, které vám svou pohodlností zpříjemní lov i pohyb na vodě.

Díky snadné manévrovatelnosti a stabilitě se velmi dobře hodí pro děti.

 
Dostupnost: vyprodáno
18 900,- Kč13 499,- Kč

Rybářský kajak - Kayax Dart zeleno-bílá

Úložné prostory

Uzavřené úložné prostory

Na kajaku jsou celkem dvě komory, do kterých si můžete uložit vaše nástrahy, oblečení či další potřebné vybavení. První komoru můžete nalézt na přepážce za sedadlem, druhou pak naleznete na přídi kajaku.

 

Otevřené úložné prostory

Otevřený úložný prostor najdete na zádi kajaku. Je dostatečně velký na to, abyste si do něj mohli dát bednu s nářadím, či stan a spacák na delší kayakfishing výpravu. Aby byl Váš náklad zajištěn nachází se nad úložným prostorem gumové provazy díky kterým bude upevnění a jištění nákladu bezpečnější.

 

Pohodlná Sedačka

Lov vám zpříjemní sedačka, která je díky své polohovatelnosti velmi užitečná a pohodlná. Umístit ji můžete umístit do dvou poloh. Máte na výběr mezi nižším a vyšším posedem.

Sedačka kajaku dart


Praktické pádlo a další výbava

Pádlo

Ke kajaku je standardně dodáváno 260cm dlouhé pádlo, které vám umožní snadnější pádlování a širší záběr. Skládá se ze dvou částí, které je na sebe možno napojit v různých úhlech-můžete si tedy zvolit ten, který Vám vyhovuje nejvíce. Pádlo je hliníkové s listy z kvalitního tvrzeného plastu. Listy jsou navíc vybaveny výřezkem ve tvaru háčku, který výborně využijete při vyndávání uvízlých nástrah, přichycení-se ke břehu, nebo se jím můžete spojit s vaším parťákem na vodě. S pádlem se dodávají i gumové disky, díky kterým Vám nebude stékat voda po pádle dolů.

 

Výbava

Kajak je vybaven dvěma držáky na pruty, které jsou umístěné za sedadlem. Jsou tak lehce přístupné ze sedu i ze stoje na kajaku. Při dlouhém lovu v sedě jistě oceníte opěrky nohou, které je možné nastavit podle délky nohou nebo polohy sedačky. Na dně kajaku se nachází otvory, díky kterým můžete vypustit nalitou (napršenou vodu) z kajaku. Stačí vyndat gumové krytky, vypustit vodu, a poté je dát nazpět. Kajak můžete uchopit za pevně vsazená boční madla.

 Vlastnosti

Kajak Dart je nejmenší z rodiny KAYAX. Nejmenší ovšem nutně neznamená nejhorší. Když do Dártu nastoupíte, nejdříve ze všeho vás ohromí jeho stabilita, která je zaručena nízko položenou sedačkou. Další věcí je jeho snadná manévrovatelnost, kterou jistě oceníte v proudných řekách, mezi lekníny nebo v rákosí. Samozřejmostí u kajaku jsou úložné prostory na přídi, zádi a za sedadlem kajaku. Kajak je také vybaven polohovatelným sedadlem, které vám svou pohodlností zpříjemní lov i pohyb na vodě.

Díky snadné manévrovatelnosti a stabilitě se velmi dobře hodí pro děti.

 

 • Pohodlná sedačka, kterou lze polohovat do 2 pozic
 • vysoká stabilita díky dobře tvarovanému kýlu
 • úložné prostory po celé délce kajaku
 • prostiskluzová podlaha
 • držáky prutů za sedadlem
 • voděodolné poklopy nad úložnými prostory
 • hliníkové pádlo s vykrojením na listech
 • boční kolejnice pro umístění držáku na pruty
 • držák na pití, nebo nástrahy na prostřední konzoli
 • odmontovatelný držák na pruty uprostřed kajaku

3 důvody, proč si pořídit kajak KAYAX Dart:

 1. Krátký obratný kajak se kterým se velmi dobře manévruje v proudné vodě.
 2. Dobře se s ním manipuluje
 3. Dobře použitelný na kayakfishing pro děti i dospělé

Rozměry

Délka: 366 cm
Šířka: 82 cm
Výška: 32 cm

Další parametry

Nosnost: 150 kg
Standardní příslušenství: Ano
Váha: 28 kg
Počet úložných prostor: 3
Možnost přidání elektromotoru: Ne
Kormidlo: ne
Protiskluzová podlaha: Ano