Novinky
Ohlédnutí za FOR FISHING 2019

Velice vydařený veletrh FOR FISHING 2019 je za námi. Bylo skvělé se potkat a popovídat si s lidmi, kteří se zajímají o tento specifický styl chytání. Věřím, že jednou se...

více
FOR FISHING 2019

RYBÁŘSKÉ KAJAKY KAYAX NA VELETRHU FOR FISHING 2019   Rozhodli jsme zúčastnit letošního rybářského veletrhu v Letňanech FOR FISHING 2019 - největší rybářské události tohoto typu v ČR.   Co na našem stánku najdete?   S...

více
Úvod KAJAK DART

Rybářský kajak DART

Kajak Dart je nejmenší z rodiny rybářských kajaků KAYAX.  Jeho největší předností je snadná manévrovatelnost, kterou jistě oceníte v proudných řekách, mezi lekníny nebo v rákosí. Kajak je vybaven polohovatelným sedadlem, které vám svou pohodlností zpříjemní lov i pohyb na vodě. Kajaky jsou nově vyráběné z HDPE! Ke kajaku je standardně dodáváno pádlo 260cm a držák na prut.

Zobrazené produkty 1 - 2 z celkových 2
Název Cena
Rybářský kajak - Kayax Dart camo Rybářský kajak - Kayax Dart camo

Kajak Dart je nejmenší z rodiny KAYAX.  Když do Dártu usednete, nejdříve ze všeho vás ohromí jeho stabilita, která je zaručena nízko položenou sedačkou.  Další věcí je jeho snadná manévrovatelnost, kterou jistě oceníte v proudných řekách, mezi lekníny nebo v rákosí. Samozřejmostí u kajaku jsou úložné prostory na přídi, zádi a za sedadlem kajaku. Kajak je také vybaven polohovatelným sedadlem, které vám svou pohodlností zpříjemní lov i pohyb na vodě.

Díky snadné manévrovatelnosti a stabilitě se velmi dobře hodí pro děti.

17 600,- Kč 18 900,- Kč
Rybářský kajak - Kayax Dart oranžová Rybářský kajak - Kayax Dart oranžová

Kajak Dart je nejmenší z rodiny KAYAX. Když do Dártu nastoupíte, nejdříve ze všeho vás ohromí jeho stabilita, která je zaručena nízko položenou sedačkou. Další věcí je jeho snadná manévrovatelnost, kterou jistě oceníte v proudných řekách, mezi lekníny nebo v rákosí. Samozřejmostí u kajaku jsou úložné prostory na přídi, zádi a za sedadlem kajaku. Kajak je také vybaven polohovatelným sedadlem, které vám svou pohodlností zpříjemní lov i pohyb na vodě.

Díky snadné manévrovatelnosti a stabilitě se velmi dobře hodí pro děti.

17 600,- Kč 18 700,- Kč
Na stranu: produktů.