Novinky
Kayakfishing v Maďarsku na akčním videu!

Videa z kayakfishingu jsme sestříhali do akčního spotu s úžasnými podvodními záběry! Podívejte se, jak se loví na rybářském kajaku KAYAX draví black bassové.     Kayakfishing je fascinující tím, že se dostanete...

více
Využijte ojedinělou půjčovnu rybářských kajaků s odvozem

Nabízíme zapůjčení rybářských kajaků včetně dopravy na místo lovu. Při půjčení kajaku s Vámi přes den na vodě zkušený kajako-rybář, který se bude snažit vyhovět každému z Vašich přání. Pokud...

více
Úvod KAJAK DART

Rybářský kajak DART

Kajak Dart je nejmenší z rodiny rybářských kajaků KAYAX.  Jeho největší předností je snadná manévrovatelnost, kterou jistě oceníte v proudných řekách, mezi lekníny nebo v rákosí. Kajak je vybaven polohovatelným sedadlem, které vám svou pohodlností zpříjemní lov i pohyb na vodě. Kajaky jsou nově vyráběné z HDPE!

Zobrazené produkty 1 - 2 z celkových 2
Rybářský kajak - Kayax Dart camo

Rybářský kajak - Kayax Dart camo

Kajak Dart je nejmenší z rodiny KAYAX.  Když do Dártu usednete, nejdříve ze všeho vás ohromí jeho stabilita, která je zaručena nízko položenou sedačkou.  Další věcí je jeho snadná manévrovatelnost, kterou jistě oceníte v proudných řekách, mezi lekníny nebo v rákosí. Samozřejmostí u kajaku jsou úložné prostory na přídi, zádi a za sedadlem kajaku. Kajak je také vybaven polohovatelným sedadlem, které vám svou pohodlností zpříjemní lov i pohyb na vodě.

Díky snadné manévrovatelnosti a stabilitě se velmi dobře hodí pro děti.

18 520,- Kč
Rybářský kajak - Kayax Dart oranžová

Rybářský kajak - Kayax Dart oranžová

Kajak Dart je nejmenší z rodiny KAYAX. Když do Dártu nastoupíte, nejdříve ze všeho vás ohromí jeho stabilita, která je zaručena nízko položenou sedačkou. Další věcí je jeho snadná manévrovatelnost, kterou jistě oceníte v proudných řekách, mezi lekníny nebo v rákosí. Samozřejmostí u kajaku jsou úložné prostory na přídi, zádi a za sedadlem kajaku. Kajak je také vybaven polohovatelným sedadlem, které vám svou pohodlností zpříjemní lov i pohyb na vodě.

Díky snadné manévrovatelnosti a stabilitě se velmi dobře hodí pro děti.

18 520,- Kč
Na stranu: produktů.