Novinky
Ohlédnutí za FOR FISHING 2019

Velice vydařený veletrh FOR FISHING 2019 je za námi. Bylo skvělé se potkat a popovídat si s lidmi, kteří se zajímají o tento specifický styl chytání. Věřím, že jednou se...

více
FOR FISHING 2019

RYBÁŘSKÉ KAJAKY KAYAX NA VELETRHU FOR FISHING 2019   Rozhodli jsme zúčastnit letošního rybářského veletrhu v Letňanech FOR FISHING 2019 - největší rybářské události tohoto typu v ČR.   Co na našem stánku najdete?   S...

více

KAJAKY VE SLEVĚ

Úvod KAJAKY VE SLEVĚ

Povánoční slevy na kajaky KAYAX. Rybářské a volnočasové kajaky se slevou až 30 %. Doprodej skladových zásob. Při výběru barvy nás prosím kontaktujte

Zobrazené produkty 1 - 8 z celkových 8
AkceRybářský kajak - Kayax AQUA Camo

Rybářský kajak - Kayax AQUA Camo

Tento rybářský kajak je opravdový univerzál. Oceníte ho nejen na kayakfishing, ale i vyjížďky po řekách, přehradách či jezerech. Díky jeho stabilitě a pohodlné sedačce zůstává pohodlným pro celý den lovu a díky jeho délce je manevrovatelnost velice snadná! Jeho rozměry jsou 270x90x40cm. Váhově se tento kajak řadí do kategorie velmi lehkých - váží pouze 18kg!

vyprodáno
1 990,- Kč 16 500,- Kč
AkceRybářský kajak - Kayax AQUA červená

Rybářský kajak - Kayax AQUA červená

Tento rybářský kajak je opravdový univerzál. Oceníte ho nejen na kayakfishing, ale i vyjížďky po řekách, přehradách či jezerech. Díky jeho stabilitě a pohodlné sedačce zůstává pohodlným pro celý den lovu a díky jeho délce je manevrovatelnost velice snadná! Jeho rozměry jsou 270x90x40 cm. Váhově se tento kajak řadí do kategorie velmi lehkých - váží pouze 18kg!

vyprodáno
10 990,- Kč 16 500,- Kč
AkceRybářský kajak - Kayax AQUA zeleno-bílá

Rybářský kajak - Kayax AQUA zeleno-bílá

Tento rybářský kajak je opravdový univerzál. Oceníte ho nejen na kayakfishing, ale i vyjížďky po řekách, přehradách či jezerech. Díky jeho stabilitě a pohodlné sedačce zůstává pohodlným pro celý den lovu a díky jeho délce je manevrovatelnost velice snadná! Jeho rozměry jsou 270x90x40 cm. Váhově se tento kajak řadí do kategorie velmi lehkých - váží pouze 18kg!

vyprodáno
14 990,- Kč 16 500,- Kč
AkceRybářský kajak - Kayax Dart modrá

Rybářský kajak - Kayax Dart modrá

Kajak Dart je nejmenší z rodiny KAYAX.  Když do Dártu nastoupíte, nejdříve ze všeho vás ohromí jeho stabilita, která je zaručena nízko položenou sedačkou. Další věcí je jeho snadná manévrovatelnost, kterou jistě oceníte v proudných řekách, mezi lekníny nebo v rákosí. Samozřejmostí u kajaku jsou úložné prostory na přídi, zádi a za sedadlem kajaku. Kajak je také vybaven polohovatelným sedadlem, které vám svou pohodlností zpříjemní lov i pohyb na vodě.

Díky snadné manévrovatelnosti a stabilitě se velmi dobře hodí pro děti.

vyprodáno
13 499,- Kč 18 900,- Kč
AkceRybářský kajak - Kayax Dart oranžová

Rybářský kajak - Kayax Dart oranžová

Kajak Dart je nejmenší z rodiny KAYAX. Když do Dártu nastoupíte, nejdříve ze všeho vás ohromí jeho stabilita, která je zaručena nízko položenou sedačkou. Další věcí je jeho snadná manévrovatelnost, kterou jistě oceníte v proudných řekách, mezi lekníny nebo v rákosí. Samozřejmostí u kajaku jsou úložné prostory na přídi, zádi a za sedadlem kajaku. Kajak je také vybaven polohovatelným sedadlem, které vám svou pohodlností zpříjemní lov i pohyb na vodě.

Díky snadné manévrovatelnosti a stabilitě se velmi dobře hodí pro děti.

vyprodáno
15 600,- Kč 18 700,- Kč
AkceRybářský kajak - Kayax Dart zeleno-bílá

Rybářský kajak - Kayax Dart zeleno-bílá

Kajak Dart je nejmenší z rodiny KAYAX.  Když do Dártu usednete, nejdříve ze všeho vás ohromí jeho stabilita, která je zaručena nízko položenou sedačkou.  Další věcí je jeho snadná manévrovatelnost, kterou jistě oceníte v proudných řekách, mezi lekníny nebo v rákosí. Samozřejmostí u kajaku jsou úložné prostory na přídi, zádi a za sedadlem kajaku. Kajak je také vybaven polohovatelným sedadlem, které vám svou pohodlností zpříjemní lov i pohyb na vodě.

Díky snadné manévrovatelnosti a stabilitě se velmi dobře hodí pro děti.

vyprodáno
13 499,- Kč 18 900,- Kč
AkceRybářský kajak - Kayax Tide Zeleno-bílá

Rybářský kajak - Kayax Tide Zeleno-bílá

Pro tento kajak najde využití velice široká škála rybářů, modifikován je však především pro ty, co upřednostňují lov s echolotem.  Disponuje totiž středovou konzolí, která je speciálně uzpůsobena pro tento druh lovu (v konzoli najdete dostatečné místo pro uložení baterie a na víko pohodlně připevníte obrazovku sonaru). Na kýlu lodi se nachází krycí otvor pro umístění samotné sondy. Díky němu se nemusíte obávat, že sondu poničíte nebo urazíte při nárazu o dno. Tide se hodí především pro ty, co hledají dobře vybavený, pohodlný kajak s výborným poměrem cena/výkon.

 

POZOR! Barva na fotografii zcela přesně neodpovídá barvě kajaku. Pro detaily nám prosím napište.

vyprodáno
19 999,- Kč 23 900,- Kč
AkceRybářský kajak- Kayax CRAFT Zeleno-Bílá

Rybářský kajak- Kayax CRAFT Zeleno-Bílá

Jakmile si sednete do rybářského kajaku KAYAX Craft, pocítíte jeho unikátní charakteristiky. Pyšní se velmi vysokou stabilitou a pohodlím při lovu, přičemž jeho důmyslně navržený kýl Vám umožní dosáhnout vysokých rychlostí a přesto zachovat dostatečnou stabilitu. Kajaky KAYAX Craft využijete stejně dobře při rybaření na řekách, přehradách i rybnících. Díky jejich konstrukci jsou obzvlášť vhodné pro rybáře lovící na přívlač, nicméně je oceníte i jako muškaři či sumcaři. Rybářské kajaky tohoto typu se také hojně používají při lovu na moři.

 

POZOR! Barva na fotografii zcela přesně neodpovídá barvě kajaku. Pro detaily nám prosím napište.

vyprodáno
26 500,- Kč 29 800,- Kč
Na stranu: produktů.
Copyright 2017 - 2020 © KAYAX.CZ